آقای مسکن

تارنمای جامع نیازمندی های مسکن خرید ، فروش ، رهن و اجاره

تصویر شماره روش های بازاریابی املاک
مقالات پنجشنبه 9 مرداد 1399 11بازدید

روش های بازاریابی املاک

شما به عنوان یک مشاور املاک ،همیشه یک شغل پر چالش و همه جانبه ای خواهید داشت. چرا که نمی دانید چه نوع آدم هایی با سلایق و خواسته های متنوع از شما چه خانه هایی می خواهند. به همین دلیل باید همیشه در همه ی رسانه های  تبلیغاتی حضور داشته باشید. امروزه برای راحت شدن مشاورین املاک روش های جدید تری به وجود آمده است مثلا بجای استفاده از کاغذهای کوچولو پشت شیشه مشاورین می توانند همان اطلاعات را به‌ علاوه عکس‌های نمای داخلی و بیرونی ساختمان وارد سایت کرده و به جای اینکه در معرض دید چند نفری که از جلوی مغازه رد می‌شوند قرار دهند، در معرض دید صدها هزار یا حتی چند میلیون مخاطب به ‌دنبال خانه بگذارند دیگرهم لازم نیست که یک دفتر قطور بردارید و اطلاعات املاک را داخل آن بنویسید، به‌راحتی و با چند لیک همه‌چیز را وارد سایتتان کنید!

استفاده از اینترنت و طراحی سایت علاوه‌بر اینکه کارمشاورین املاک را راحت‌تر می‌کند و مخاطبان هدف زیادی را هم جذب می‌کند، به کاربران هم کمک می‌کند که بدون مراجعۀ پشت سرهم به بنگاه ها، در خانۀ خودشان زیرِ کولربشینند، سایت شما را باز کنند و هرچه را که به دنبال آن هستند جستجو و پیدا کنند.

نکات مهم در بازاریابی املاک

1. برای تبلیغات خود از سایت های تخصصی و پربازدید استفاده کنید.

2. عنوان های جذاب برای آگهی های خود بگذارید.

3. عکس های واقعی ملک را در سایت خود قرار بدهید.

4. توضیحات کاملی از ملک داخل سایتتان قراردهید.

5. در توضیحات خود در سایت ها و تبلیغات از نگارش ساده و روان استفاده کنید.

6. در تمام آگهی های خود، تمام راه های ارتباطی مثل: شماره تماس ، ایمیل ، و آی دی  شبکه های اجتماعی خود را قرار دهید.

7. حتما در شبکه های اجتماعی حضور داشته باشید چون امروزه افراد بیشتر وقت و تایم خود را در شبکه های اجتماعی میگذرانند.

8. همیشه یک کارت ویزیت جذاب به همرا خود داشته باشید و بهانه های مختلف آن را به افراد بدهید.
با استفاده از امکاناتی که اینترنت در اختیار شما قرار می دهد، می توانید تبلیغات اینترنتی و بازاریابی موثری در این فضا داشته باشید. جامعه ی هدف اینترنت بسیار بزرگ است این جامعه مربوط به کاربران در کشورهای دیگر نیز می شود و فرد می تواند خدمات خود را در جاهای مختلفی عنوان کرده و بازاریابی وسیعی تر داشته باشد. بازاریابی املاک با استفاده از اینترنت مارکتینگ کاری است که به سرعت یک مشاور املاک را به افراد دیگر می شناساند. هزینه ی تبلیغات در اینترنت مارکتینگ بسیار کمتر از روش سنتی است و کارایی بسیار بیشتری دارد. به همین خاطر بیشتر کسب و کارها سعی می کنند تا بازاریابی اینترنتی را به انجام برسانند و هزینه ی کمتر آن را نیز در نظر دارند.

 

×

آقای تبلیغ