آقای مسکن

تارنمای جامع نیازمندی های مسکن خرید ، فروش ، رهن و اجاره

تصویر شماره تبلیغات نوین املاک
مقالات سه شنبه 7 مرداد 1399 18بازدید

تبلیغات نوین املاک

طبق تحقیقاتی که انجام شده است بیشتر افراد برای خرید، فروش یا اجاره ملک از اطلاعات آنلاین استفاده می کنند. ٩٢٪؜  از افراد دنبال مسکن از اینترنت برای شروع جستجوی خانه دلخواه خود استفاده می کنند به همین دلیل نیاز کمتری به مشاوران املاک دارند. قطعا روش های تبلیغات اینترنتی برای مشاوران املاک نسبت به تبلیغات  چاپی به صرفه تر خواهد بود. مشاورین املاک با انتشار اطلاعات و تصاویر خانه ها در سایت، می توانند مخاطب های چند میلیونی پیدا کنند و با توجه به نظرات کاربران، متوجه خواهند شد که در این دوره زمانی مردم بیشتر به دنبال چه املاکی و با چه متراژی می باشند و می توانند مشتریان هدف خود  را شناسایی کنند. تبلیغات اینترنتی به دلیل نداشتن محدودیت این امکان را می دهد که فایل های بیشتری را برای تبلیغ به نمایش بگذارید.

امروزه مشاورین املاک بجای روش های قدیمی از روش های جدید و نوین استفاده می کنند. زمان فایل های کاغذی تمام شده در دنیای امروزی که در کمترین زمان ممکن و با یک کلیک ساده می توان به وسیله اینترنت هر چی که نیاز است را به راحتی جست و جو کرد کمتر کسی پیدا می شود که برای پیدا کردن خانه به فایل های کاغذی شما احتیاج پیداکند. به همین دلیل مشاورین املاک برای شروع باید یک وب سایت تخصصی در زمینه درج آگهی املاک طراحی کنند و منتظر زنگ خور های واقعی و مشتریان باشند. 

انواع راهکارها برای تبلیغات نوین املاک

1. ایجاد حساب کاربری در شبکه های اجتماعی: حتما باید در شبکه های بزرگ اجتماعی مانند: فیس بوک، توییتر، گوگل پلاس و اینستاگرام دارای حساب کاربری باشید. با کاربرانی که می توانند مشتری شما باشند تعامل داشته باشید، اطلاعات خوب و مناسبی را به اشتراک گذاشته و کاربران خود را افزایش دهید.

2. مراقب رقبای خود باشید: توجه داشته باشید که دیگر مشاوران املاک چگونه عمل می کنند چه تبلیغاتی انجام می دهند تمام این نکات را یادداشت کنید و حواستان باشد اشتباهات آن هارا تکرار نکنید.

3. داشتن کارت ویزیت:  یک کارت ویزیت فوق العاده و چشمگیر داشته باشید و آن را به هر بهانه ای به افراد بدهید.

4. تولید محتواهای مناسب و قانع کننده: مقالاتی مربوط به كار خود نوشته و در وب سايتتان ارايه دهيد و اخبار مهم حوزه ى املاك را منتشر كنيد. اطلاعات تماس خود را در تمام صفحات وب سایت درج کنید. طراحی صفحه "تماس با ما" باید جوری باشد که توجه افراد را جلب کند.

5. گرفتن عکس های جذاب: عکس هایی که در سایت خود می گذارید بسیار مهم هستند. سعی کنید در عکاسی ملک ها دقت کنید و به جزئیات و پیرامون ملک هم توجه داشته باشید.

6. ساخت اپلیکیشنبه دلیل استفاده زیاد افراد از تلفن همراه بهتر است علاوه بر وبسایت اپلیکیشن مخصوص  تلفن همراهم داشته باشید تا دسترسی افراد برای پیدا کردن مسکن راحت تر شود.

7. برند سازی: برندینگ عامل مهم برای پیشرفت شماست. خودکار، جاكليدى یا نمونه هاى خلاقانه که نام و علامت تجاری شما بر روی آن درج شده و به عنوان هدیه به مشتریان اهدا شود باعث می شود به این وسیله برند خود را به همه معرفی کنید.

8. با مشتریان خود در ارتباط باشید: با مشتریان قبلی خود حتی پس از گذشت ماه ها و سال ها در تماس باشید تا رابطه ى خوبی را حفظ کنید. زمانی که آنها با یکی از دوستان خود مواجه شوند که قصد خریداری ملک يا هر معامله ملكى ديگرى دارد، بلافاصله اطلاعات شما را به او بدهد.

با استفاده از روش های مختلف افراد را به سمت خود بکشید، همیشه لازم نیست از محتوای شخصی خود استفاده کنید، برخی اوقات محتوای همکاری با سابقه که در شبکه اجتماعی خویش قرار داده را بر روی شبکه های اجتماعی خود منتشر کرده، و از آنها نیز بخواهید که برای شما اینکار را انجام دهند، از این رو تعداد مخاطبان شما روز به روز افزایش پیدا می کند، از سویی دیگر بازدید از مطالب و آگهی های خرید و فروش شما نیز چندین برابر می شود.مطلب هایی که داخل سایتتون میزارید از دیگر مطالب داخل سایتتان لینکی قرار دهید، اینکار به مخاطبان اجازه می دهد در آنِ واحد بتوانند دسترسی به دیگر مطالب مرتبط همان متن نیز داشته باشند، از طرفی اگر متن شما در سایت دیگری استفاده شود، شما از طریق این نوع از لینک ها بازخورد های بیشتر و بازدید مطالب بیشتری دریافت خواهید کرد.

 

×

آقای تبلیغ