آقای مسکن

تارنمای جامع نیازمندی های مسکن خرید ، فروش ، رهن و اجاره

تصویر شماره خرید اینترنتی مسکن
مقالات پنجشنبه 2 مرداد 1399 22بازدید

خرید اینترنتی مسکن

می‌توانید برای خرید یا فروش مسکن از خدمات سایتهای اینترنتی املاک استفاده کنید. اما قرارداد نهایی باید به شکل حضوری در دفاتر املاک به امضا برسد و سند نیز در دفاتر اسناد رسمی ثبت شود. استفاده از تبلیغات اینترنتی برای هر نوع فعالیت اقتصادی در دنیای امروز به یک امر ضروری تبدیل شده است. در سایت های مجازی مسکن خدماتی از قبیل درج عکس از منازل، تورهای مجازی ۳۶۰ درجه، محل دقیق مسکن و دسترسی راحت به آدرس مسکن به وسیله خدماتی که اپلیکیشن های مسکن دارند ارائه شده است. فقط برای ثبت و انعقاد قرارداد نهایی باید طرفین یا وکلای آنها حضور فیزیکی پیدا کنند.

با استفاده از امکاناتی که به وسیله اینترنت بدست میاورید می توانید تبلیغات و بازاریابی تاثیرگذاری در این فضا داشته باشید. جامعه ی هدف اینترنت بسیار بزرگ است این جامعه مربوط به کاربران در کشورهای دیگر نیز می شود و افرد می توانند خدمات خود را در جاهای مختلفی عنوان کنند و بازاریابی وسیعی داشته باشند. تبلیغات اینترنتی املاک به سرعت یک مشاور املاک را به افراد دیگر می شناساند.

هزینه ی تبلیغات در اینترنت مارکتینگ بسیار کمتر از روش سنتی است و کارایی بسیار بیشتری دارد. به همین خاطر بیشتر کسب و کارها با طراحی وبسایت و ساخت اپلیکیشن کار و فعالیت خودرا گسترش می دهند. بازدهی تبلیغات و بازاریابی اینترنتی بسیار سریع تر از روش های قدیمی است که باعث می شود انگیزه ی شما برای کار کردن بالا رود. شما می توانید با تبلیغات اینترنتی زمینه را برای کار کردن در شهرهای دیگر و خرید و فروش ملک در دیگر مکان ها فراهم کنید و با توسعه ی کسب و کار خود به راحتی در بالا بردن سود کار خود موفق شوید.

 مزیت هایی که سایت املاک برای خریداران دارد

1. در منزل خود به دور از شلوغی و ترافیک کلی خانه های مختلف ببینید.

2. خانه های را که خوشتان آمده را در یک لحظه باهم مقایسه کنید.

3. با بررسی هزینه ها مورد مناسبی را انتخاب کنید.

4.بدون رفت و آمد زیاد ملک مناسب خود را می توانید به راحتی خریداری کنید.

در فرم‌های اینترنتی که به جای فایل دستی به صورت آنلاین توسط متقاضیان مشاهده می‌شود اطلاعاتی چون کد ملک، نوع ملک (آپارتمان یا ویلایی)، آدرس ملک، قیمت تعیین شده ملک که در موارد فروش به دو بخش قیمت‌کل و قیمت واحد تقسیم می‌شود، اطلاعات مربوط به طبقه -زیربنا - خواب - تلفن - آشپزخانه - سرویس - کفپوش - پارکینگ - انباری - بالکن و سیستم‌های تهویه موجود در ساختمان به همراه فضای سبز و حیاط نیز مشخص و درج شده است.

در انتهای آگهی نیز شماره تماس فروشنده و آگهی‌دهنده برای دریافت اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای بازدید ملک آورده شده است.نکته قابل‌توجه در آگهی‌های اینترنتی مسکن حذف دلالان و واسطه‌ها از چرخه بازار و ارتباط مستقیم و بدون کمیسیون بین نیازمندان واقعی با فروشندگانی که قصد خرید و فروش و اجاره ملک خود را بدون انگیزه‌های دلالی دارند، است و این بخش از سایت‌ها این امکان را برای متقاضیان فراهم می‌کند که بدون اتلاف وقت و هزینه در مشغله‌های روزمره خود به دنبال مسکن و ملک مورد نظر بوده و بدون درگیری با برخی بنگاه‌های املاک به خواسته خود برسند.

 

 

 

 

 

×

آقای تبلیغ