آقای مسکن

تارنمای جامع نیازمندی های مسکن خرید ، فروش ، رهن و اجاره

تصویر شماره بنگاه های آنلاین
مقالات سه شنبه 31 تیر 1399 24بازدید

بنگاه های آنلاین

بنگاه، تشکیل شده از یک مجموعه منابع است که در کنار یکدیگر، محصول (کالا یا خدمت) مشخصی را ارائه می‌کنند و آن را با هدف کسب سود اقتصادی، می‌فروشند. بنگاه ها با هدف عمر طولانی و فعالیت مستمر کسب و کار تشکیل و تأسیس می‌شود. اقتصاددان‌ها معمولا از واژه‌ی بنگاه استفاده می کنند و این واژه را در گفته‌های آن‌ها می شنوید. چون با این واژه می‌توانند بخش مهمی از اقتصاد را زیر یک سقف قرار دهند. در اقتصاد، بنگاه در مقابل خانوار قرار می‌گیرد. خانوارها منابع خود را در اختیار بنگاه‌ها قرار می‌دهند و بنگاه‌ها این محصولات را عرضه می‌کنند. متقابلا همان خانوارها، محصول بنگاه‌ها را می‌خرند و برای خرید محصول به بنگاه‌ها پول می‌دهند و بنگاه‌ها هم با آن پول، هزینه‌ی منابعی که از خانوارها دریافت کرده‌اند را پرداخت می‌کنند و به این شکل، چرخ اقتصاد می‌چرخد.

مزیت بنگاه های آنلاین

1. نیازی نیست تایم زیادی در خیابان با ترافیک زیاد بگذرونید با وجود بنگاه های آنلاین میتوانید در هر ساعت از شبانه روز به راحتی املاک، خانه‌ها و مغازه‌های مورد نظر را مشاهده و بررسی کنید.

2. میتوانید جستجوی هدفمند داشته باشید به این صورت که سرویس های آنلاین مسکن امکان فیلتر اطلاعات و جستجوی هدفمند را برای شما فراهم کرده‌اند. با استفاده از این سایت‌ها و اپلیکیشن‌ ها می‌توانید بدون نگرانی و استرس، بارها اطلاعات را فیلتر کرده و داده‌های مختلف را مشاهده کنید. متراژ، بودجه، محله، نوع معامله، تعداد اتاق، سن بنا، نوع ملک و… انواع فیلترهای موجود در سرویس های آنلاین هستند که شما را به خانه یا مغازه مورد نیاز خود نزدیک و نزدیک‌تر خواهند کرد.

3. بنگاه های آنلاین دارای اطلاعات بیشتری نسبت به یک بنگاهی است که حضوری می روید. تعداد املاک موجود در بنگاه و تعداد افرادی که ممکن است بتوانید با آن‌ها مذاکره کنید هم محدود به همان بنگاه خواهد شد. درحالی که بنگاه های آنلاین مجموعه بسیار بزرگ از مشاوان املاک سراسر کشور و هزاران مسکن مختلف در نقاط مختلف ایران هستند. بنابراین شانس پیدا کردن خانه موردنظر و مذاکره با افراد بیشتری برای شما فراهم خواهد شد.

4. هر معامله ملکی درصد کمیسیون مشخصی دارد که از سوی صنف بازار مسکن تعیین شده است. اما اغلب مشاوران مسکن درصدهایی چندین برابر عدد اعلام شده از مشتریان دریافت می‌کنند. با استفاده از اپلیکیشن‌ها و سایت‌های فعال در حوزه مسکن می‌توانید دست کسانی که حق کمیسیون غیرقانونی دریافت می‌کنند را از معاملات ملکی کوتاه کنید. به این ترتیب هزینه کمتری پرداخت کرده و معاملات ملکی شما سودآورتر پیش می‌رود.

5. بنگاه های آنلاین اطلاعات کامل تری را نسبت به بنگاه های دیگه میتونه ارائه کنه. کنار اطلاعات کامل ملک، مشاهده تصاویر متعدد از خانه امتیاز بزرگی برای سرویس های آنلاین املاک محسوب می‌شود. در آخر با مشاهده کامل همه این موارد، می‌توانید شماره تماس املاکی موردنظر را هم از روی سایت بردارید؛ در حالی که اغلب بنگاه‌های سنتی درباره ملک اطلاعاتی محدود به شما ارائه می دهند و برای مشاهده ساختمان هم باید به واحد موردنظر مراجعه کنید.

نکاتی که هنگام معامله با بنگاه ها باید به آن توجه کرد

. دارای مجوز اتحادیه باشد.

. اطمینان از حضور مالک یا خریدار اصلی

. ملک آزاد باشد.

. مدارک اصلی و کامل باشند.

. تمام توافقات در قرارداد قید شود.

. امضای همزمان طرفین.

 

 

×

آقای تبلیغ