آقای مسکن

تارنمای جامع نیازمندی های مسکن خرید ، فروش ، رهن و اجاره

رپورتاژ مشاغل پنجشنبه 11 مهر 1398 222بازدید

انتشارات فیل و فنجون

انتشارات عارف کامل از سال 1380 با دریافت مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شروع به کار کرد. واحد کودک و نوجوان این انتشارات  با عنوان مجموعه کتاب های فیل و فنجون از سال 1388 به طور جدی فعال گردید.

 

دنیای کودکان دنیای تازگی ها، شادی، شادابی و شگفتی هاست. بازی پشتوانه شکل گیری شخصیت و رشد مناسب جسمی، هوشی و روانی کودک است. از طریق بازی، میتوان آموزش های بسیار سخت را برای کودک آسان کرد، و او را به یادگیری تشویق نمود.

همواره یادگیری هایی که به صورت جذاب با استفاده از متدهای جدید و خلاقانه صورت بگیرد، تاثیر فوق العاده ای دارد. آموزشی که همراه با موزیک و یا بازی باشد تا مدتها در ذهن میماند.

آشنایی با الفبای فارسی یکی از این موارد است که بصورت خلاقانه الفبای فارسی را همراه با رنگ آمیزی و سرگرمی به کودکان می آموزد. از آنجا که ورود به مقطع پیش دبستانی و دبستان برای بسیاری از کودکان دلهره آور است، میتوان با تولید چنین کتابهایی آموزش این مقاطع را برای کودکان آسان نمود.

طراحی و تالیف این کتاب به نحوی است که هر یک از حروف با شکل توضیح داده شده و برای تمرین هر یک از حروف، مکانی پیش بینی شده که با تصویرهای جذاب کودک را به یادگیری الفبا ترغیب می کند .

کتاب آموزش الفبای فارسی در مراکز آموزشی بسیاری مورد استقبال قرار گرفته، به نحوی که چاپ بیستم آن در بهار 98 منتشر شده است . 

 

برچسب ها :

  • هیچ برچسبی برای این نوشته ثبت نشده است
×

آقای تبلیغ